Recenze zákazníků

Recenze na lahev Q10 od p. F@seznam.cz: 

Dobrý den, láhev je výborná a splňuje všechny podmínky i pro náročné použití jak při výrobě, tak při nabíjení stanice.Jsme mimořádně s jejím výkonem spokojeni a používáme ji celá rodina,nabíjíme až večer,protože opravdu je schopna vyrobit vodík i 12x za sebou bez dobíjení.Nádstavce zatím nepoužíváme,raději vyrobenou molekulární vodu ihned vypijeme a neskladujeme.

 

Recenze na lahev Q10 od p. k.....ik@seznam.cz

Dobrý den.

Požadované Klady- jednoduchá obsluha, možnost generování vodíkové vody - vyčištění od případných bakterií

 - pomáhá při necitlivosti nohou způsobených roztroušenou sklerozou manželky.- zlepšuje cit v nohou i únavu, odstraňuje  při únavě pomáhá i mě.
- jako jeden z mála výrobků umožňuje inhalaci                                        
Zápory - vypínač na spodní straně ( musím láhev zvednout, když chci vyrobit vodík)
Preferoval bych přístroj na výrobu vodíku bez akumulátoru pro použití v domácnosti, kde je více osob a s větším obsahem
Zkoušel jsem měřit zásaditost pomocí lakmusového papírku, ale ten nefunguje na vodu s vodíkem, takže přesný obsah vodíku nelze jednoduše ověřit ( nevím jak.) ¨
Jsme s Vaší lahví velmi spokojeni! Používá celá rodina ( 4 dospělé osoby).

 

Recenze na lahev Q10 od p. vi.....ka@seznam.cz

Dobrý den. Na kouzlo-vodíku mne přivedl kolega z práce. Ze začátku jsem byl lehce skeptický,ale časem se na něm projevovali blahodárné účinky vodíku a to rozhodlo o koupi vodíkového generátoru. Po druhém vypití láhve jsem na vlastní kůži poznal o čem kolega mluvil. Energie prostupovala celým mým tělem,zmizela bolest kolen i pocity únavy. Dnes po dvou měsících jsem jiný člověk co se nebojí žít, plánovat do budoucna a hlavně mám o 15kg méně což mi ohromně zvedá sebevědomí. Je to opravdu živá voda.

 

Recenze na lahev Q10 od paní. si*******p@seznam.cz  /obj 06/2020/

Dobrý den, s lahví Q10 jsem spokojená, viditelné výsledky  sice zatím vidět moc nejsou, neboť láhev používám příliš krátce, ale zato můžu potvrdit, že můj pitný režim se o dost zlepšil. Nevýhody nevidím žádné. Hezký den P. Š