Lahev vodíková voda SUN 400ml molekulární vodík léčivý vodík

Oblíbená láhev u sportovců ve fitness i pro fanoušky zdravé výživy pro skvělou koncentraci vodíku.

Koncentrace výroby vodíku 700-900 ppm.

Objem lahve 420 ml

Vodu můžete pít ihned po dokončení elektrolýzy, rovnou z láhve nebo ji přelít do sklenice, ideálně do 10 minut (max. 1 hodiny), protože vodík časem vyprchává.

Parametry produktu:
 
Velikost produktu: 7 * 21 cm
Hmotnost produktu: 0,9 kg
Kapacita: 400 ml
Koncentrace vodíku: 700 - 900 ppm
Doba elektrolýzy: 3 minuty
Provozní teplota: 50 ℃ níže
 

Obsah balení:

1 x generátor vodíkové vody
1 x USB kabel
1 x dárková krabička
1 x uživatelská příručka

Tato láhev se liší v kvalitě vody od ostatních vzhledově podobných výrobníků hlavně  rychlosti výroby vodíkové vody (3 minuty na 0,5 litru) dále tom, že do nádoby uvolňuje pouze vodík a ostatní plyny jdou mimo nádobu, tak že nečistoty nepijete!

A jak vodík pomáhá? přečte si více zde, jestli i vám může pomoci : https://www.kouzlo-vodiku.cz/clanky/co-vodik-leci-dle-studie/

napište nám: https://www.kouzlo-vodiku.cz/clanky/kontakty/

 

Skladem
Kód: 191006
3 800 Kč
Kategorie: Generátor vodíku
sun lahev
Akce Novinka Tip

Jakou vodu používat?

Láhev je určená pro úpravu kvalitní pitné vody (kohoutkové) nebo vody upravené reverzní osmózou případně vody destilované. Nepoužívejte set pro elektrolýzu sycené vody (mohla by poškodit láhev).

Vodu můžete pít ihned po dokončení elektrolýzy, rovnou z láhve nebo ji přelít do sklenice, ideálně do 10 minut (max. 1 hodiny), protože vodík časem vyprchává.

SNADNÁ ÚDRŽBA

Každý den naplňte láhev do poloviny vodou a pořádně protřepejte. Nepoužívejte saponáty, v případě potřeby postačí jemné mýdlo. Jednou za 4-5 měsíců je vhodné vyčistit láhev pomocí kyseliny citrónové.

Elektrolytická deska je pokovena z platiny a titanu, tato technologie umožňuje, aby voda rovnoměrně obalila molekuly vodíku a podporovala vodík a vodu k dosazení stabilní kombinace s vysokou koncentrací vodíku a dobrou stabilitou.