akce vánoce Lahev vodiková voda SUN 400ml molekulární vodík léčivý vodík

Kód: 191006
Akce Novinka Tip
3 200 Kč –9 %
nova lahev 2000kc
3 200 Kč –9 % 2 900 Kč
Skladem

Oblíbená láhev´u sportovců ve fitness i pro fanoušky zdravé výživy pro skvělou koncentraci vodíku.

Koncentrace výroby vodíku 0,5-1200 ppm.

Objem lahve 400 ml

Vodu můžete pít ihned po dokončení elektrolýzy, rovnou z láhve nebo ji přelít do sklenice, ideálně do 10 minut (max. 1 hodiny), protože vodík časem vyprchává.

Tato láhev se liší v kvalitě vody od ostatních vzhledově podobných výrobníků hlavně  rychlosti výroby vodíkové vody (3 minuty na 0,5 litru) dále vtom, že do nádoby uvolňuje pouze vodík a ostatní plyny mimo nádobu, tak že nečistoty nepijete!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jakou vodu používat?

Láhev je určená pro úpravu kvalitní pitné vody (kohoutkové) nebo vody upravené reverzní osmózou případně vody destilované, o teplotě do 60 ˚C.

Součástí balení jsou také dvě redukce umožňující upravit balenou vodu přímo z láhve. Generátor se našroubuje na PET láhev místo víčka, láhev se otočí vzhůru nohama generátorem dolů.

Nepoužívejte set pro elektrolýzu sycené vody (mohla by poškodit láhev).

Vodu můžete pít ihned po dokončení elektrolýzy, rovnou z láhve nebo ji přelít do sklenice, ideálně do 10 minut (max. 1 hodiny), protože vodík časem vyprchává.

SNADNÁ ÚDRŽBA

Každý den naplňte láhev do poloviny vodou a pořádně protřepejte. Nepoužívejte saponáty, v případě potřeby postačí jemné mýdlo. Jednou za 4-5 měsíců je vhodné vyčistit láhev pomocí kyseliny citrónové.