Inhalování vodíku

Inhalování vodíku

Jaký může mít pozitivní vlivy na zdraví naše lahve generující molekulární vodík, už víte, více: vliv vodíku na zdraví

Ale víte, jaké pozitivní účinky vám může přinést inhalování vodíku, přímo z naší lahve Q10?odkaz na láhev zde:   Q10 lahev

Inhalování vodíku, studie.

Už víme, že naše tělo vodík potřebuje a jakmile se nadechneme, vodík ze vzduchu je okamžitě absorbován a využit buňkami a tkáněmi našeho těla. Vodík je nosičem záporných iontů a silně alkalizuje naše překyselené tělo.

Proto je nám tak dobře u moře, kde příbojové vlny nepřetržitě uvolňují do vzduchu záporné ionty, z nichž mnohé jsou vodíkové. Kromě nesmírně důležité alkalizace našeho těla však vědci objevili řadu dalších fenomenálních účinků molekul vodíku na naše zdraví:

  • Vědci zkoušeli různé metody, jak zajistit pozitivní účinky vodíku na lidské tělo:  Vdechování, koupele ve vodě obohacené vodíkem, injekce obohacené vody, kapání obohacené vody do očí a doplnění střevní flóry o potřebné bakterie. Metoda vdechování a koupelí se brzy rozšířila a např. v Japonsku ji lidé běžně využívají. 
  • Inhalace vodíku vám může zlepšit zdravotní stav po srdeční zástavě
  • Mnoho účinků je popsáno i na internetu
  • Chronická onemocnění dýchacích cest jsou čím dál častější a zhoršující se kvalita ovzduší jejich léčbu nijak neusnadňuje.
  • Účinný prostředek, který vám může pomoci v boji s neustále se vracejícími záněty nosohltanu nebo průdušek, angínou a nekončící rýmou, představují inhalátory, který můžete nyní mít zároveň i se zdravou vodou, kterou získáte díky našemu generátoru vodíku.
  • Inhalace je však prospěšná i z hlediska prevence, protože napomáhá posilovat odolnost horních i středních dýchacích cest.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení