Inhalování vodíku

Inhalování vodíku

Jaký může mít pozitivní vlivy na zdraví naše lahve generující molekulární vodík, už víte, více: vliv vodíku na zdraví

Ale víte, jaké pozitivní účinky vám může přinést inhalování vodíku, přímo z naší lahve Q10?odkaz na láhev zde:   Q10 lahev

Inhalování vodíku, studie.

Už víme, že naše tělo vodík potřebuje a jakmile se nadechneme, vodík ze vzduchu je okamžitě absorbován a využit buňkami a tkáněmi našeho těla. Vodík je nosičem záporných iontů a silně alkalizuje naše překyselené tělo.

Proto je nám tak dobře u moře, kde příbojové vlny nepřetržitě uvolňují do vzduchu záporné ionty, z nichž mnohé jsou vodíkové. Kromě nesmírně důležité alkalizace našeho těla však vědci objevili řadu dalších fenomenálních účinků molekul vodíku na naše zdraví:

  • Vědci zkoušeli různé metody, jak zajistit pozitivní účinky vodíku na lidské tělo:  Vdechování, koupele ve vodě obohacené vodíkem, injekce obohacené vody, kapání obohacené vody do očí a doplnění střevní flóry o potřebné bakterie. Metoda vdechování a koupelí se brzy rozšířila a např. v Japonsku ji lidé běžně využívají. 
  • Inhalace vodíku vám může zlepšit zdravotní stav po srdeční zástavě
  • Mnoho účinků je popsáno i na internetu
  • Chronická onemocnění dýchacích cest jsou čím dál častější a zhoršující se kvalita ovzduší jejich léčbu nijak neusnadňuje.
  • Účinný prostředek, který vám může pomoci v boji s neustále se vracejícími záněty nosohltanu nebo průdušek, angínou a nekončící rýmou, představují inhalátory, který můžete nyní mít zároveň i se zdravou vodou, kterou získáte díky našemu generátoru vodíku.
  • Inhalace je však prospěšná i z hlediska prevence, protože napomáhá posilovat odolnost horních i středních dýchacích cest.
Zpět do obchodu