Objevte luxusní lahev Q10

OBJEVTE KOUZLO VODÍKU S TOUTO LUXUSNÍ LAHVÍ Q10

 

Změňte vodu a změníte svůj život!

 

Představujeme vám unikátní novinku na trhu, jež vám pomocí vodíku pomůže s bolestí zad, lepší imunitou, náladou i krásnější pletí. Lahev HB- Q10 je certifikovaným produktem, který ve svém oboru nemá konkurenci. Nenajdete totiž nic podobného, co by produkovalo takovou koncentraci vodíku, jenž by se dala navíc i inhalovat. Stylový obal je samozřejmostí.

 Výzkumy ukazují, že 8–10 sklenic vody obohacených o více procentní zastoupení vodíku, než je v běžné vodě, může významně snížit bolest zad a kloubů až v 80 % případů, vyplavením usazených solí. Anti­oxidační účinek vodíku je 176x silnější než vitamin C a 863x silnější než koenzym Q10. Vodík má také preventivní vlastnosti pro širokou škálu nemocí, posiluje imunitu, zlep­šuje metabolismus, pomáhá udržovat opti­mální zdraví a pohodu.

 

Stačí se jen nadechnout

 A přitom stačí tak málo. Stisknout vypínač a po několika minutách se v lahvi vytvoří voda bohatá na vodík. Ten ale nemusíte přijímat pouze pitím, lze ho i inhalovat. A to díky přiložené inhalační trubičce, kterou obdržíte k lahvi jako dárek.

 Už víme, že naše tělo vodík potřebuje a jakmile se nadechneme, vodík ze vzduchu je okamžitě absorbován a využit buňkami a tkáněmi našeho těla. Vodík je nosičem záporných iontů a silně alkalizuje naše překyselené tělo. Proto je nám tak dobře u moře, kde příbojové vlny nepřetržitě uvolňují do vzduchu záporné ionty, z nichž mnohé jsou vodíkové. Kromě nesmírně důležité alkalizace našeho těla však vědci objevili řadu dalších fenomenálních účinků molekul vodíku na naše zdraví.

 Jedná se o věc, která vás může do značné míry osvobodit od závislosti na druhých. Která dokáže posunout výživu vašeho dítěte i celé rodiny do úplně jiné kvalitativní dimenze. Z hlediska sportovního výkonu, zdraví, životního pocitu a krásy vaší pleti.

Zpět do obchodu