Objevte luxusní lahev Q10

OBJEVTE KOUZLO VODÍKU S TOUTO LUXUSNÍ LAHVÍ Q10

 

Změňte vodu a změníte svůj život!

 

Představujeme vám unikátní novinku na trhu, jež vám pomocí vodíku pomůže s bolestí zad, lepší imunitou, náladou i krásnější pletí. Lahev HB- Q10 je certifikovaným produktem, který ve svém oboru nemá konkurenci. Nenajdete totiž nic podobného, co by produkovalo takovou koncentraci vodíku, jenž by se dala navíc i inhalovat. Stylový obal je samozřejmostí.

 Výzkumy ukazují, že 8–10 sklenic vody obohacených o více procentní zastoupení vodíku, než je v běžné vodě, může významně snížit bolest zad a kloubů až v 80 % případů, vyplavením usazených solí. Anti­oxidační účinek vodíku je 176x silnější než vitamin C a 863x silnější než koenzym Q10. Vodík má také preventivní vlastnosti pro širokou škálu nemocí, posiluje imunitu, zlep­šuje metabolismus, pomáhá udržovat opti­mální zdraví a pohodu.

 

Stačí se jen nadechnout

 A přitom stačí tak málo. Stisknout vypínač a po několika minutách se v lahvi vytvoří voda bohatá na vodík. Ten ale nemusíte přijímat pouze pitím, lze ho i inhalovat. A to díky přiložené inhalační trubičce, kterou obdržíte k lahvi jako dárek.

 Už víme, že naše tělo vodík potřebuje a jakmile se nadechneme, vodík ze vzduchu je okamžitě absorbován a využit buňkami a tkáněmi našeho těla. Vodík je nosičem záporných iontů a silně alkalizuje naše překyselené tělo. Proto je nám tak dobře u moře, kde příbojové vlny nepřetržitě uvolňují do vzduchu záporné ionty, z nichž mnohé jsou vodíkové. Kromě nesmírně důležité alkalizace našeho těla však vědci objevili řadu dalších fenomenálních účinků molekul vodíku na naše zdraví.

 Jedná se o věc, která vás může do značné míry osvobodit od závislosti na druhých. Která dokáže posunout výživu vašeho dítěte i celé rodiny do úplně jiné kvalitativní dimenze. Z hlediska sportovního výkonu, zdraví, životního pocitu a krásy vaší pleti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení