Otázky vodíková voda

1- Proč je prospěšné pít vodíkovou vodu?

Protože vodík je velmi silný antioxidant, který pomáhá eliminovat volné radikály snížením oxidačního stresu, který je příčinou většiny nemocí a předčasného stárnutí. Kromě toho vodík jako nejmenší prvek ve vesmíru proniká tam, kam nejsou schopny se dostat jiné antioxidanty.

2- Kolik vodíkové vody se doporučuje vypít denně?

1 až 3 litry je to, co obvykle musíme vypít ze všech vod. Doporučujeme hydrogenovat veškerou vodu, kterou pijete.

3- Domácí mazlíčci mohou pít vodíkovou vodu?

ANO

4-Doporučuje se k vaření vodíková voda? 

Během varu se vodík odpařuje a stává se normální vodou.

5- Má hydrogenovaná voda vlastnosti při použití na tělo, kůži nebo pokožku hlavy?

Ano. Upřednostňuje se také eliminace volných radikálů pokožkou, takže můžete použít hydrogenovanou vodu hadříkem nebo přímo zvlhčit pokožku a nechat ji několik minut působit. Molekulární vodík se už dlouho používá i v lázních při masážích.

6- Můžeme se předávkovat vodíkem?

Nebylo nikdy zjištěno, že by se vodík v lidském organismu stal toxický v doporučených dávkách. Předávkování vodíkem je nepravděpodobné, protože nadbytek H2 by byl vyloučen plícemi a jako voda je z těla vylučována v podobě moči, potu, kašláním aj.

7- Kdy si všimnu účinků vodíkové vody?

Od prvního okamžiku můžete zažít více energie, hydratace, celkovou pohodu, lepší trávení, lepší odpočinek ... Pokud ale mluvíme o důležitých vylepšeních, objeví se až za několik týdnů nebo dokonce měsíců, pokud se nám podaří snížit oxidační stres, který způsobuje většina nemocí a časná příčina stárnutí.

*Recenze našich zákazníků na generátor vodíku  Q10 čtěte zde: recenze vodíková voda

Kupte si i vy svůj generátor vodíku zde: nákup generátor vodíku

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení