Pomáhá vodík na Crohnovu chorobu?

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci. Léčba výrobky farmaceutického průmyslu pacienty neléčí, je to jen prostředek nemorálních výdělků.

Molekulární vodík je velmi jednoduchá sloučenina, která je lidskému tělu velmi blízká. Totiž, vytváří ji střevní flora. Po uvolnění proniká do těla, kde se váže na přebytečné volné radikály, a tak okamžitě hasí nadměrné a zbytečné záněty. Co to znamená? Podívejme se na jeden příklad.

Poměrné časté závažné onemocnění je Crohnová choroba- chronický střevní zánět, prohlašovaný za autoimunitního charakteru. Takto postižení lidé prakticky nemají střevní floru, které by produkovala tuto velmi užitečnou látku. Tudíž, různé záněty, normální anebo patologické, vesele plápolají. Obzvlášť když jim lékař důrazně vštěpí, jak jsou pro ně důležité léky, potlačující imunitu. A kruh mezi zánětem, generálním potlačování imunity, všelijaké záněty kdekoliv jinde v těle, se uzavírá. Všichni se modlí, aby dotyčný přežil co nejdéle.

Ve chvíli, kdy takový člověk začne užívat molekulární vodík (na světě existuje několik způsobů jej užívat), vše se začne rychle měnit. Záněty se tlumí, až úplně vyléčí. Střevo se zhojí. Návštěvy na toaletě se z dvaceti za den sníží o polovinu (věřím, že při dlouhodobém užívání lze dospět k normálu), upraví se imunitní reakce, přestanou infekce, horečky, bolest, dokonce i deprese.

Moment, a co všechny léky, které má v šuplíku? Kortikoidy, Brufeny, Algifeny, antidepresiva, atd. U některých až patnáct různých druhů. Začnou byt zbytečné. A toto je velký kámen úrazu.

Každý týden přednáším na téma: Vodíková terapie. Přednáška trvá dvě hodiny, a nikdy nestíháme probrat vše, co by se posluchači rádi dozvěděli. Často dostavám otázku: „Když je Molekulární vodík tak úžasný, a jednoduchý, a dostupný, proč ho nevídáme v nemocnici, proč ho můj „obvoďák“ nepředepíše?“

Odpovídám pokaždé a smutně to samé: „V Evropě pořád ještě panuje informační embargo. Zatím co v Japonsku se používá v nemocnicích a léčí se takto onkologicky nemocní pacienti, zde pod nadvládou farmaceutického průmyslu se informace musí vyhledávat cíleně a téměř podloudně. Každý, kdo káže o pravém zdraví a léčbě, je prohlášen pomalu za teroristou. Inu, i tak se našli lidi, které nebaví, byt nemocní.“

Ještě to bude zajímavé., jak se globální farmaceutická lobby k danému problému postaví.

Autorka je patoložka, propagátorka klasické (prověřené tisíciletími) medicíny

MUDr. Zornitza Petrova Markantová

Zpět do obchodu